خانه «=« اخبار «=« پرونده بودجه‌ سال مالی ۱۳۹۵ بسته شد

پرونده بودجه‌ سال مالی ۱۳۹۵ بسته شد

مجلس نمایندگان به ریاست عبدالرووف ابراهیمی، رییس مجلس نمایندگان برگزار شد.در این جلسه طرح بودجه‌ سال مالی ۱۳۹۵ با اکثریت ارا از سوی نمایندگان تصویب شد.
این طرح که قبلا از سوی مجلس نمایندگان به دلیل غیرمتوازن و غیرعادلانه بودن رد شده بود، پس از تغییرات بار دیگر در جلسه عمومی مجلس به بحث گذاشته و تایید شد.
عبدالرووف ابراهیمی گفت: بودجه مالی سال ۱۳۹۵ مبلغ ۴۴۴٫۶ میلیارد افغانی که در آن ۲۷۶ میلیارد افغانی معادل ۴٫۱ میلیارد دالر بودجه عادی و ۱۶۸٫۵ میلیارد افغانی معادل ۲٫۵ میلیارد دالر بودجه انکشافی پیش‌بینی شده است.
در این جلسه ۱۴۶ نماینده پارلمان حضور داشتند و این طرح با اکثریت آرا تایید شد.

image_pdfپی دی افimage_printچاپ
مجلس نمایندگان به ریاست عبدالرووف ابراهیمی، رییس مجلس نمایندگان برگزار شد.در این جلسه طرح بودجه‌ سال مالی ۱۳۹۵ با اکثریت ارا از سوی نمایندگان تصویب شد. این طرح که قبلا از سوی مجلس نمایندگان به دلیل غیرمتوازن و غیرعادلانه بودن رد شده بود، پس از تغییرات بار دیگر در جلسه عمومی مجلس به بحث گذاشته و تایید شد. عبدالرووف ابراهیمی گفت: بودجه مالی سال ۱۳۹۵ مبلغ ۴۴۴٫۶ میلیارد افغانی که در آن ۲۷۶ میلیارد افغانی معادل ۴٫۱ میلیارد دالر بودجه عادی و ۱۶۸٫۵ میلیارد افغانی معادل ۲٫۵ میلیارد دالر بودجه انکشافی پیش‌بینی شده است. در این جلسه ۱۴۶ نماینده پارلمان…

بررسی کلی

به کانال تلگرام ما بپیوندید
x

شاید بپسندید

تاریخچه پرچم افغانستان

نام، پرچم و نشان هر کشور در شناخت آن کشور ...

از فروشگاه ما دیدن فرمایید رد کردن