خانه «=« مقالات سایت «=« سینما ورسانه «=« ویدیوی خداحافظی با پل واکر دو میلیارد بار دیده شد!

ویدیوی خداحافظی با پل واکر دو میلیارد بار دیده شد!

ویدیوی خداحافظی با پل واکر دو میلیارد بار دیده شد!

با وجود این که نزدیک به ۳ سال از فوت پل واکر میگذرد، اما این بازیگر هنوز مورد توجه است و این بار ویدیویی از پل واکر از رقم بزرگ ۲ میلیارد بار دیده شدن در یوتیوب عبور کرده است.
ویدیوی آهنگ هیپ هاپ «دوباره می بینمت» یا «See You Again » که در تجلیل از خاطره پل واکر ساخته شد، از مرز ۲ میلیارد بار بازدید در وبسایت یوتیوب عبور کرده و رکوردی خیره کننده از خود به جا گذاشته است.
 این آهنگ که یکی از آهنگ های فلم «سریع و خشمگین ۷» بود و در صحنه های پایانی فلم پخش شد، توسط ویز خلیفا و چارلی پوت نوشته و ساخته شده است. در خود ویدیوی آهنگ، تصاویر مختلفی از واکر و دیگر بازیگران این مجموعه فلمهای اکشن محبوب نشان داده می شود و در صحنه آخر فلم، شخصیت واکر یعنی برایان او کانر در حالی دیده میشود که با شخصیت وین دیزل یعنی دام تورتو در حال مسابقه دادن است. در نهایت مسیر این دو از یکدیگر جدا میشود و او کانر زیر نور خورشیدی که در حال غروب است، از مسیری دیگر به راه خود ادامه میدهد.  در حال حاضر این ویدیو به دومین ویدیوی تاریخ بدل شده که توانسته چنین تعدادی از بازدیدها را به خود اختصاص دهد. ویدیوی اول مخصوص آهنگ «گانگنام استایل» از Psy است که مدتی پیش یک پدیده در موزیک پاپ دنیا شد و در حال حاضر ۲.۵ میلیارد بار مشاهده شده است.
 واکر در یک تصادف رانندگی دلخراش در سال ۲۰۱۳ و در حالیکه فلم در مراحل فلمبرداری و ساخت بود جان خود را از دست داد. موتر پورشهای که واکر سوار آن بود و توسط دوستش رانده می شد از جاده خارج شد و به یک تیر چراغ برق برخورد کرد. برادران این بازیگر یعنی کیلب و کودی بعضی از صحنه های پایانی فلم که در زمان مرگ او هنوز فلمبرداری نشده بودند را کامل کردند تا فلم هفتم از مجموعه «سریع و خشمگین» بتواند راهی پردههای سینما شود.
 خود وین دیزل هم به یاد دوست از دست رفتهاش تا به حال چند بار در مراسم های مختلف این آهنگ را خوانده است. دیزل که در کنار پل واکر دو نقش اصلی مجموعه فلمهای «سریع و خشمگین» را بازی کردند، به عنوان دو چهره اصلی فلم شناخته می شدند و دوستی این دو آنقدر عمیق بود که دیزل به یاد دوست فقیدش اسم دخترش را پائولین گذاشت و اعلام کرد با این کار قصد داشته تا یاد او را به عنوان بخشی از خانوادهو بخشی از دنیایش زنده نگه دارد.
 درهر حال آهنگ «دوباره میبینمت» هنوز هم به شدت محبوب است و در ماه اپریل توانست یکی از رکوردهای اسپاتیفای را بشکند. «دوباره می بینمت» در آوریل در تنها یک روز بیش از ۴٫۲ میلیون بار و در یک هفته بیش از ۱۲٫۹ میلیون بار استریم شد.
 فروش بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دالری فلم هفتم مجموعه «سریع و خشمگین» در دنیا آن را به چهارمین فلم پرفروش جهان در همه تاریخ سینما بدل کرد و پیش از «هری پاتر و قدیسان مرگبار: قسمت دوم» قرار گرفت که در مجموع ۱٫۳۴ میلیارد دالر فروش کرده است.

image_pdfپی دی افimage_printچاپ
به کانال تلگرام ما بپیوندید
x

شاید بپسندید

دردهای پنهان آشکار شد

  فــلــم”دردهای پنـهان “به کـــارگــردانـــی ایمل نظری که قبــلا خبر ...

از فروشگاه ما دیدن فرمایید رد کردن