فرم ارسال مقاله برای فصلنامه علمی، فرهنگی و سیاسی اندیشه نو

پژوهشگر و نویسنده ارجمند:

از اینکه فصلنامه علمی فرهنگی و سیاسی را میزبان تالیفات خویش انتخاب فرموده اید برخود می‌بالیم، بدین منظور شایسته است مواردی را که ذیلا می آید مروری فرمایید مزید امتنان است.

عزیزان توجه داشته باشند که این فصلنامه به دو صورت الکترونیکی و نسخه مکتوب به نشر می‌رسد درصورتی که خواهان نشر مکتوب می‌باشند قوانین و مقررات نشر را حتما مروری بفرمایند.
از اینکه با حمایت های بیدریغ تان ما را در پیشبرد هرچه بیشتر اهداف فرهنگی یاری میفرمایید قدر دانی مینماییم.
۱٫ نسخه مکتوب این فصلنامه با توجه به شرایط و صوابط نشر به صورت فصلوار انتشار می‌یابد، و در تعداد مقالات، موضوعات مقالات دارای محدودیت هایی هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ موضوع میباشیم.
۲٫ نسخه دیجیتال آن به صورت فصلوار منتشر میگردد ولی مقالات آن که در قسمت مقالات سایت بازنشر می‌گردد به صورت تازه ترین مقالات هر هفته شنبه ها (۵ مقاله)ساعت ۸ صبح به وقت کابل برای مشترکین نشریه به صورت کاملا رایگان ارسال میگردد.
** نوت **:  کلیه نویسندگان عزیزی که متمایل به ارسال مقاله و نشر آن در فصلنامه اندیشه نو میباشند میتوانند از طریق فرم زیر اقدام به ارسال مقاله شان بنمایند.

 

 

[raw]

برای استمرار و تداوم این ارتباط نیاز به درج ایمیل شما در این فیلد میباشد

در این فیلد عنوان مقاله تان را وارد نمایید

متن کامل مقاله تان را که به صورت متنی است دراین کادر وارد نمایید و چنانچه نیاز است به صورت فابل ارسال شود حتما دراین کادر بنویسید "به صورت فایل ارسال شد". این کادر را خالی رها نکنید.

فرهیخته ارجمند چنانچه مقاله شما به صورت فایل در نرم افزار های واژه پرداز میباشد میتوانید از این امکان استفاده نموده و آپلود نمایید(حد اکثر 3 عدد). پسوند های قابل آپلود (Doc , Docx, Txt, Rtf) میباشد، بزرگواری فرموده سعی در آپلود هیچ فایلی غیر از فرمت های ذکر شده ننمایید.

[/raw]

دکمه بازگشت به بالا